Yükleniyor..
İptal ve İade Şartları

Forss.com.tr'den satın aldığınız 280 firmanın otobüs biletlerini, otobüs kalkış saatine 1 saat kala online iptal edebilirsiniz. 1 saat kala iade yapılamayan otobüs firmaları ise şöyledir; Bu işlemi Adıyaman Ünal, Aksel, Antalya Toros, As Turizm, Bayburt Turizm, Cesur Bingöl, Dilek Seyahat, Elazığ Hazar Turizm, Elazığ Murat Turizm, Esadaş, Has Turizm A.Ş., Isparta Petrol, Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm, Kanberoğlu, Karadeniz Golden Turizm, Kargı Turizm, Kastamonu Güven Turizm, Köksallar, Lider Muş Tur, Lüks Adana, Lüks Barış Turizm, Lüks Ereğli, Lüks Erova Turizm, Lüks Mersin, Martur Trz.Ltd.Şti., Mersin Travel Turizm, Mis Amasya, Net Turizm, Öz Elazığlılar Seyahat, Öz Elbistan, Özlem Adana Turizm, Özlem Seyahat, Safran Turizm, Siirt Petrol, Star Batman, Tokat Kale Seyahat, Tokat Seyahat, Turay Turizm, Ulusoy Seyahat, Yeni Barış Turizm, Metro Turizm, Özkaymak, Balıkesir Turizm, Kale Seyehat, Efetur, Gürkan Turizm, İzmit Seyahat, Özemniyet, Lüks Artvin Seyahat, Balıkesir Uludağ, Kontur Turizm, Balikesir Vip Turizm, Pamukkale Turizm, Medine Turizm, Kastamonu Özlem Seyahat, Beydağı Turizm hariç, diğer forss.com.tr alt yapısında bulunan tüm otobüs firmaları için gerçekleştirebilirsiniz..

Forss.com.tr'den otobüs bileti satın aldıysanız, Bilet iptal sayfasına giderek PNR No ve Yolcu Soyad ya da Telefon Numarası bilgilerini girerek biletinizi görüntüleyin. 'İade et' butonu ile biletin iptali yapılır ve ödeme yapılan kredi kartı yada banka kartına bilet bedelinin iadesi yapılır. Metro Turizm bilet iptali için 0850 222 34 55 numaralı Metro Turizm Çağrı Merkezinden işlem yaptırmanız gerekmektedir.


İptal Edilen Bilet İçin Ücret İadesi Ne Zaman Alınır ?

İptal edilen bilet iadelerinin hesaba yansıması bankalara göre farklılık göstermektedir. Bu süre kredi kartları için 7 iş gününü, banka kartları için 15 iş gününü bulabilmektedir. Aynı gün sonu içerisinde yapılan satış ve iptal işlemlerinde bankalar bakiyeyi belli bir süre provizyonda bekletmekte ve daha sonra işlemi provizyondan silmektedirler. Bu tarz durumlarda hesapta hem çekim işlemi hem de iade işlemi görünmeyecektir.

Yukarı Çık