Yükleniyor..
Hakkımızda

Türkiye’de taşımacılık hizmeti veren en seçkin otobüs ve hava yolu firmalarının seferlerini hızlı ve pratik bir şekilde görüntülemenizi, SSL sertifika güvencesi ile online bilet satın almanızı sağlayan bir platform olan Forss, bir Nilüfer Turizm iştirakidir. 2005 yılından günümüze şehirlerarası kara yolu taşımacılık sektörünün öncü firmalarından biri haline gelen Nilüfer Turizm’in alt kuruluşu olan Forss.com.tr yolculara en hızlı bir şekilde seçtikleri ulaşım şekline göre en uygun fiyatlı biletleri karşılaştırmalı bir şekilde göstererek, kolaylıkla online olarak satın almalarını sağlıyor.

Yüzlerce farklı hava yolu ve otobüs firmasının karşılaştırmalı olarak sunulduğu Forss.com.tr platformunda kullanıcılar en uygun fiyatlı bileti aradıktan sonra en sadece 3 adımda bilet satın alım işlemini gerçekleştirebiliyor. Kullanım kolaylığının yanı sıra 7/24 canlı destek hattının da olması kullanıcılar açısından hem hızlı hem de güvenilir işlem yapma imkanı tanıyor.

2005 yılında seyahat ve taşımacılık sektörüne adım attığı tarihten beri yolcularına güvenilir, kaliteli, konforlu ve de ekonomik seyahat güvencesi vermeyi ilke edinen Nilüfer Turizm’in öncü olduğu sektörde gerçekleştirdiği büyük bir atılım olan Forss.com.tr sayesinde ister hava yolu isterseniz de kara yolu yolculuklarınızı dilediğiniz her an mobil cihazlarınız veya bilgisayarınızdan planlamanız mümkün.

Yolcuların hangi firma ile seyahat edeceğini seçerken sadece fiyat değil, aynı zamanda firmalar hakkında bilgiler ve varış noktasına göre seyahat ipuçlarının da yer alıdğı Forss.com.tr platformu, sadece 2 dakika içerisinde hiçbir üyelik şartı koşmadan hızlı ve güvenilir bir şekilde bilet alma fırsatı veriyor. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun uçak bileti ya da otobüs bileti satın almak için Forss’tan daha iyi bir seçenek olamaz!

Yukarı Çık